Warning: pg_connect(): Unable to connect to PostgreSQL server: FATAL: no pg_hba.conf entry for host "46.229.230.189", user "ij015000", database "ij015000db", SSL off in /home/nm017300/_sub/zoboralja/header.php on line 79

Warning: pg_exec() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/nm017300/_sub/zoboralja/header.php on line 80
Nyitra címere
Magyar verzió
Slovanská verzia
Az oldal megtekintéséhez Internet Explorer 6.0 ajánlott


Warning: chdir(): No such file or directory (errno 2) in /home/nm017300/_sub/zoboralja/index.php on line 79

ZOBORALJA
(Nyitra vidéke)

Zoboralja / Választások / Parlamenti választások Zoboralján1990 - 2002 / 
 

Magyar szavazatok

Település1991200112345678910
%/19912001%1990199219941998200219901992199419982002
Alsóbodok77,6569,46761655565740596424466390428452
Bábindal45,1430,44153075186
Berencs37,9330,7214401293110112971020448558439413514
Csehi59,2253,71989678596679575356391355364357
Csiffár53,4442,98673428383401325198221204184165
Egerszeg15,9410,326666235616295168613713782126
Gímes45,7636,61130511619731233994472489421435413
Kalász54,6743,1311331038898689552378429324244288
Kiscétény2622351423
Kolon63,2259,49912854773957809318499498524523
Menyhe-Béd16,198,82104893580995977810013711594120
-Szalakusz
Nagycétény83,8779,7013191218119512191049916995999939881
Nagyhind15,3924,865542412342551737565584245
Nemespann14,338,812822452342201834333322820
Nyitra1,981,7157677514294410656099495958947727078061262
Nyitragerencsér47,3832,6910048761107966456382410392
Nyitrageszte92,2982,54257248267241192194181203
Pográny67,8859,341064707637691634548457403413406
Szöllos10069673444
Tild23,3719,8618319118914540482032
Verebély6,714,6955435635497358035065240302267217301
Vicsápapáti7,326,851588146213261420126264130135108149
Zsére75,3062,24882824677 806740500579481506519
Lédec-aranyosmaróti j.57,5643,67606524460527422234264221208201

1991/ 2001— népszámlálási adatok – magyarok részaránya
1 – 5 — érvényes szavazatok
6 – 10 — magyar pártok szavazatai

Balkó Gábor - 2002



Zoboralja címere
 

Warning: pg_close() expects parameter 1 to be resource, boolean given in /home/nm017300/_sub/zoboralja/footer.php on line 6